VÁNOČNÍ HVĚZDA

22.11.2020

Vážení rodiče,

stejně jako v loňském roce i letos v předvánočním období pořádá ZŠ Záhumení ve spolupráci se sdružením Šance, o.s. prodej VÁNOČNÍCH HVĚZD. Výtěžek z této akce půjde dětskému hemato-onkologickému oddělení FN Olomouc na splnění snů nemocným dětem, na zpříjemnění nemocničního prostředí nebo na dárky pro dětské pacienty s nádorovými onemocněními krvetvorby či leukémie. Část financí potom jde na náklady rodin spojených s pobytem v nemocnici a na ozdravné pobyty po ukončení léčby.

Je možné objednat MALOU nebo VELKOU vánoční hvězdu v červené barvě. Malá květina stojí 50,– Kč a ta větší se prodává za 100,– Kč.

Hvězdy je možno objednat nejpozději do 3.12.2020 e-mailem v.kunertova@zszahumeni.cz nebo lze i na papírové objednávce, kterou žáci obdrží nejpozději v den opětovného návratu do školy (30.11.2020).

Výdej vánočních hvězd bude probíhat v úterý 8. 12. 2020 ve ŠD u p.vych. Venduly Kunertové, která poskytne i bližší informace k tomuto projektu.

Všem, kdo si tuto vánoční hvězdu zakoupí a přispěje nemocným dětem, srdečně děkujeme.